Obozy Prestige Lingua

English boot camp

Mikoszewo

obóz językowy z Prestige Lingua

termin

12.07 – 21.07.2024

Cena

2799 pln

Wyjątkowy obóz

Obóz w Mikoszewie to aż 10 dni wypełnionych po brzegi atrakcjami i nauka języka angielskiego przez gry oraz zabawy, a to wszystko na przepiękniej Mierzei Wiślanej!

To nie tylko edukacyjne doświadczenie, ale przede wszystkim niezwykła przygoda w otoczeniu pięknej przyrody.

Mikoszewa-png

Co oferujemy?

 • Aktywności: od sportów wodnych, po ogniska, survival w lesie, czy wieczorne rozrywki – nasz obóz zapewnia mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu!
 • Naukę języka: poprzez różnorodne zajęcia i zabawy, które stawiają na praktyczne wykorzystanie języka w codziennych sytuacjach.
 • Wspaniałą lokalizację: nasze letnie przygody odbywają się w Mikoszewie – nadmorskiej wsi położonej na Mierzei Wiślanej. Przyroda wokół naszego obozu to prawdziwa oaza spokoju, gdzie dzieci mogą oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w naturze.
 • Opiekę i naukę: nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna zadba o rozwijanie umiejętności językowych uczestników obozu.
 • Bezpieczeństwo: Nasze obozy są prowadzone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, pod okiem Kuratorium Oświaty.

Dla kogo wyjazd?

Letnie przygody naszych najmłodszych uczestników odbywać się będą się w malowniczym Mikoszewie, położonym na Mierzei Wiślanej. Zaopiekujemy się nimi, dbając o to, aby poczuli się jak w raju podczas wakacyjnej przygody.

Nasi troskliwi wychowawcy będą zawsze obecni do udzielenia pomocy przy warkoczu, czy sznurówkach. A gdy nadejdzie czas na zasypianie, zapewnimy niezapomniane chwile przy czytaniu fascynujących książek, które rozbudzą wyobraźnię oraz zaintrygują naszych małych podopiecznych.

współpracuj-z-nami-jpg

Dlaczego warto nas wybrać ?

#1

Doświadczenie

Od wielu lat organizujemy dzieciom wakacje na obozach językowych. Wiemy doskonale, co dzieci lubią, dlatego program wypełniamy takimi atrakcjami, by nieustannie błyszczały im oczy, a buzia naturalnie się uśmiechała. Idealnie dobieramy kadrę, by nie tylko zapewniała atrakcje uczestnikom, ale także czuwała nad ich bezpieczeństwem. W 100% nam się to udaje, bo dzieci szybko wyczuwają dobrą energię i opiekuńczość naszych wychowawców i na czas wakacji traktują ich jak przybraną rodzinkę 😉

#2

Niezapomniane wrażenia

Nasi uczestnicy zawsze wracają z bananem na buzi. Wybawili się, wyszaleli, zdobyli nowe kompetencje, nawiązali nowe przyjaźnie, naładowali się pozytywną energią i zgromadzili mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Rodzice mogą być pewni, że po tych kilku dniach, dzieci co rusz będą opowiadać o swoich obozowych doświadczeniach i przygodach. A zdjęcia z obozu staną się potwierdzeniem (na wiele, wiele lat), że było super. Będzie co wspominać!

#3

Gwarancja wysokiej jakości

Dajemy gwarancję, że uczestnicy wrócą nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale również z solidną dawką nowej wiedzy! Dzięki naszemu autorskiemu programowi BRAIN GYM obóz językowy to prawdziwa przygoda, pełna wyzwań językowych.

#4

Rozwijanie kompetencji

Nasz obóz językowy to również rozwijanie umiejętności społecznych. Dzieci uczą się współpracy, komunikacji i zrozumienia innych – kompetencji niezbędnych w dzisiejszym świecie na różne sposoby, na przykład poprzez treningi uważności.

Co sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa?

Twoje dziecko zasługuje na fantastyczne wakacje. Takie, które odciągną je od komputera i telefonu, a przede wszystkim zapewnią super przygody i pozwolą zgromadzić świetne doświadczenia, które zasilą pamięć na długie lata! To właśnie sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa. Co jeszcze?

Nasze letnie przygody odbywają się w Mikoszewie – nadmorskiej wsi położonej na Mierzei Wiślanej. Przyroda wokół naszego obozu to prawdziwa oaza spokoju, gdzie dzieci mogą oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w naturze.

Nasza tajemnica to autorski projekt językowy BRAIN GYM, który rozwija kreatywność i intelekt uczestników. Wyjątkowe zadania, łamigłówki, gry eksploracyjne i geocatchng to tylko niektóre elementy tego projektu. Pod okiem doświadczonych lektorów dzieci będą działać, myśleć i rozmawiać w języku angielskim. Zaskakujące efekty i zaangażowanie uczestników na pewno Was zachwycą!

W cenie obozu zapewniamy atrakcje dostosowane do wieku uczestników, wizytę w Mini Zoo, przejażdżkę kolejką wąskotorową naukę pływania i możliwość zdobycia karty pływackiej. Ponadto, nasza oferta obejmuje ognisko z pieczeniem kiełbasek, poszukiwania bursztynów na plaży, survival w lesie oraz zawody sportowe. W planach mamy również fantastyczne wycieczki, w tym NOWOŚĆ! Dla dzieci z południa Polski DODATKOWO wycieczka do Gdańska i zwiedzanie w formie gry eksploracyjnej! To niezapomniane chwile, które rozwijają umiejętności, a jednocześnie dostarczają ogromną dawkę radości.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Jak wygląda nasz dzień?

Naszym marzeniem jest, by dzieci spędziły z nami czas w wartościowy, a przy tym ciekawy sposób, by nie zaznały nudy, tylko z radością i ekscytacją brały udział we wszystkich wyzwaniach.

Na obozie dzieci będą miały okazję uczestniczyć w przeróżnych aktywnościach. Z jednej strony będzie spora dawka ruchu, z drugiej – będą mogły wziąć udział w kreatywnych, językowych i intelektualnych warsztatach, a także zrelaksować się i wyciszyć pośród lasu. Będzie tak ekscytująco, że rodzice mogą nam pozazdrościć tej obozowej przygody. Nie dość, że będziemy w pięknych miejscach, to jeszcze jak kapitalnie spędzimy czas od rana do wieczora.

Chcemy, aby każdy był inny, ale jednak z pewnymi elementami powtarzalnymi, bo dlaczego coś fajnego miałoby przytrafić się tylko raz? Chcemy, by telefony poszły w kąt, by pojawiła się fajna zabawa w naturze, przedstawiamy Ci poniżej przykładowy rozkład naszego obozowego dnia!

Dodatkowe informacje

 • pobyt 10 dni z wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • transport
 • bogaty program edukacyjno- rekreacyjny
 • liczne atrakcje i wycieczki
 • wykwalifikowana kadra wychowawców
 • opieka medyczna i ubezpieczenie
 • pamiątkowy dyplom oraz dostęp do dedykowanego dysku ze zdjęciami
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i na Turystyczny Fundusz Pomocowy

GDZIE SIĘ ZATRZYMAMY?

Ośrodek “BASIA” położony jest w Mikoszewie w pasie nadmorskim po prawej stronie Wisły, u jej ujścia do Zatoki Gdańskiej na początku “Bursztynowego Wybrzeża” (Mierzei Wiślanej). Położenie na terenach piaszczystych przy sosnowym lesie, w sąsiedztwie morza i rzeki, tworzy unikalny mikroklimat, sprzyjający wypoczynkowi i dobremu samopoczuciu. Ośrodek posiada dwa odkryte baseny, boisko do siatkówki, plac do koszykówki, stoły tenisowe, plac zabaw i przepiękną wiatę w której rozpalimy nie jedno ognisko.

Nasze obozy to komfortowe i bezpieczne wakacje! Wypoczynek zgłaszamy do kuratorium i posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki. Jak widzisz, jesteśmy organizatorami, którzy poważnie biorą sobie do serca czuwanie nad bezpieczeństwem każdego dziecka.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Opinie

Zapisz się

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda