Obozy Prestige Lingua

English boot camp

Wiele

obóz językowy z Prestige Lingua

termin

22.06 – 29.06.2024

Cena

2499 pln

Wyjątkowy obóz

Obóz w Wielu to 8 dni wypełnionych po brzegi atrakcjami oraz
nauka języka angielskiego przez gry i zabawy, a to wszystko w samym sercu Kaszub. To nie tylko edukacyjna przygoda, ale przede wszystkim wakacje w otoczeniu pięknej przyrody.

Mikoszewa-png

Co oferujemy?

 • Aktywności: Od sportów wodnych, po ogniska, survival  czy wspinaczkę – obóz zapewnia mnóstwo aktywności na powietrzu!
 • Naukę języka: Poprzez różnorodne zajęcia i zabawy, które stawiają na praktyczne wykorzystanie języka w codziennych sytuacjach.
 • Wspaniałą lokalizację: Wiele to malownicza wieś na Kaszubach, otoczona lasami i jeziorami – idealna do nauki i zabawy na świeżym powietrzu.
 • Opiekę i naukę: Nasza kadra pedagogiczna zadba o rozwijanie umiejętności językowych uczestników obozu.
 • Bezpieczeństwo: Nasze obozy są prowadzone z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, pod okiem Kuratorium Oświaty.

Dla kogo wyjazd?

Letnie przygody uczestników obozu odbywać się będą w Wielu – samym sercu malowniczych Kaszub. Dzieci poza mnóstwem aktywności na świeżym powietrzu będą miały okazję nie tylko zabrać się za rozwiązywanie tajemniczych zagadek kryminalnych, a także wziąć udział w zawodach siatkówki czy warsztatach aktorskich. Obiecujemy dużo aktywności oraz sekretnych wypraw.

współpracuj-z-nami-jpg

Dlaczego warto nas wybrać ?

#1

Doświadczenie

Od wielu lat organizujemy dzieciom wakacje na obozach językowych. Wiemy doskonale, co dzieci lubią, dlatego program wypełniamy takimi atrakcjami, by nieustannie błyszczały im oczy, a buzia naturalnie się uśmiechała. Idealnie dobieramy kadrę, by nie tylko zapewniała atrakcje uczestnikom, ale także czuwała nad ich bezpieczeństwem. W 100% nam się to udaje, bo dzieci szybko wyczuwają dobrą energię i opiekuńczość naszych wychowawców i na czas wakacji traktują ich jak przybraną rodzinkę 😉

#2

Niezapomniane wrażenia

Nasi uczestnicy zawsze wracają z bananem na buzi. Wybawili się, wyszaleli, zdobyli nowe kompetencje, nawiązali nowe przyjaźnie, naładowali się pozytywną energią i zgromadzili mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Rodzice mogą być pewni, że po tych kilku dniach, dzieci co rusz będą opowiadać o swoich obozowych doświadczeniach i przygodach. A zdjęcia z obozu staną się potwierdzeniem (na wiele, wiele lat), że było super. Będzie co wspominać!

#3

Gwarancja wysokiej jakości

Dajemy gwarancję, że uczestnicy wrócą nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale również z solidną dawką nowej wiedzy! Dzięki naszemu autorskiemu programowi BRAIN GYM obóz językowy to prawdziwa przygoda, pełna wyzwań językowych.

#4

Rozwijanie kompetencji

Nasz obóz językowy to również rozwijanie umiejętności społecznych. Dzieci uczą się współpracy, komunikacji i zrozumienia innych – kompetencji niezbędnych w dzisiejszym świecie na różne sposoby, na przykład poprzez treningi uważności.

Co sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa?

Twoje dziecko zasługuje na fantastyczne wakacje. Takie, które odciągną je od komputera i telefonu, a przede wszystkim zapewnią super przygody i pozwolą zgromadzić świetne doświadczenia, które zasilą pamięć na długie lata! To właśnie sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowa. Co jeszcze?

Nasze letnie przygody odbywają się w Wielu – samym sercu malowniczych Kaszub. Przyroda wokół naszego obozu to prawdziwa oaza spokoju, gdzie dzieci mogą oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w naturze.

Nasza tajemnica to autorski projekt językowy BRAIN GYM, który rozwija kreatywność i intelekt uczestników. Wyjątkowe zadania, łamigłówki, gry eksploracyjne i geocatchng to tylko niektóre elementy tego projektu. Pod okiem doświadczonych lektorów dzieci będą działać, myśleć i rozmawiać w języku angielskim. Zaskakujące efekty i zaangażowanie uczestników na pewno Was zachwycą!

W cenie obozu zapewniamy atrakcje na przystani wodnej dostosowane do wieku uczestników, naukę pływania i możliwość zdobycia karty pływackiej. Ponadto, nasza oferta obejmuje wspinaczkę w koronach drzew, ognisko, survival dla najmłodszych w lesie i szaleństwa w parku linowy. W planach mamy również fantastyczne wycieczki. To niezapomniane chwile, które rozwijają umiejętności, a jednocześnie dostarczają ogromną dawkę radości.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Jak wygląda nasz dzień?

Naszym marzeniem jest, by dzieci spędziły z nami czas w wartościowy, a przy tym ciekawy sposób, by nie zaznały nudy, tylko z radością i ekscytacją brały udział we wszystkich wyzwaniach.

Na obozie dzieci będą miały okazję uczestniczyć w przeróżnych aktywnościach. Z jednej strony będzie spora dawka ruchu, z drugiej – będą mogły wziąć udział w kreatywnych, językowych i intelektualnych warsztatach, a także zrelaksować się i wyciszyć pośród lasu. Będzie tak ekscytująco, że rodzice mogą nam pozazdrościć tej obozowej przygody. Nie dość, że będziemy w pięknych miejscach, to jeszcze jak kapitalnie spędzimy czas od rana do wieczora.

Chcemy, aby każdy był inny, ale jednak z pewnymi elementami powtarzalnymi, bo dlaczego coś fajnego miałoby przytrafić się tylko raz? Chcemy, by telefony poszły w kąt, by pojawiła się fajna zabawa w naturze, przedstawiamy Ci poniżej przykładowy rozkład naszego obozowego dnia!

Dodatkowe informacje

 • pobyt 8 dni z wyżywieniem (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • transport
 • bogaty program edukacyjno- rekreacyjny
 • liczne atrakcje i wycieczki
 • wykwalifikowana kadra wychowawców
 • opieka medyczna i ubezpieczenie
 • pamiątkowy dyplom oraz dostęp do dedykowanego dysku ze zdjęciami
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i na Turystyczny Fundusz Pomocowy

GDZIE SIĘ ZATRZYMAMY?

Ośrodek BEAVER położony jest nad jeziorem na rozległym terenie leśnym, który zapewnia dużo przestrzeni,a domki i pawilony gwarantują bezpieczny wypoczynek. To nie wszystko – do naszej dyspozycji będzie plaża, boiska wielofunkcyjne, park linowy, oraz ścianka wspinaczkowa.

Nasze obozy to komfortowe i bezpieczne wakacje! Wypoczynek zgłaszamy do kuratorium i posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki. Jak widzisz, jesteśmy organizatorami, którzy poważnie biorą sobie do serca czuwanie nad bezpieczeństwem każdego dziecka.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Opinie

Zapisz się

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda