Obozy Prestige Lingua

współpracuj-z-nami-jpg

Oferta partnerska

Obozów językowych 2024

Wakacyjne partnerstwo

Jeśli prowadzisz szkołę językową, to pewnie wiesz, że wakacje to często okres mniejszej aktywności. Mniej kursantów, niewypełnione sale i te same czynsze, płace, rachunki, które nadal trzeba opłacać.

Mam dla Ciebie propozycję. Udaj się na zasłużony wypoczynek ze swoją rodziną, a w tym czasie Twój ciężko wypracowany zasób – Twoi kursanci przyniosą Ci dochód pasywny w ramach Wakacyjnego Partnerstwa z Prestige Lingua.

Ty otrzymasz prowizję za każdego uczestnika obozu, a my dogramy szczegóły wyjazdu. Chociaż powiem Ci w sekrecie, że mamy to już za sobą 🙂

  • Posiadamy status Organizatora Turystyki.
  • Mamy Gwarancję Turystyczną.
  • Uczestniczymy w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym.
  • Współpracujemy z atrakcyjnymi, komfortowymi oraz sprawdzonymi ośrodkami wypoczynkowymi.
  • Dysponujemy doświadczoną kadrą zarządzaną przez uprawnionego kierownika kolonii/obozu.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie i rekomendacje dotychczasowych partnerów
438CCCEC 6164 42FF B34A FD8A2DD15F82 scaled Obozy Prestige Lingua

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Nowy projekt 1 Obozy Prestige Lingua

#1

Doświadczenie

Organizujemy z sukcesami obozy językowe w Polsce i Wielkiej Brytanii. Przez ponad dekadę zorganizowaliśmy już trzydzieści takich wydarzeń. W ramach wakacyjnego partnerstwa współpracę z nam podjęły między innymi szkoły językowe z Pomorza: Szkoła Well, Tell More, czy Your English Corner.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

współpracuj-z-nami-jpg

#2

Wsparcie programu

Dostęp do gotowych materiałów marketingowych i graficznych oszczędzi Twój czas na ich przygotowanie, a dedykowany pracownik wsparcia programu partnerstwa  wakacyjnego z łatwością wprowadzi Cię w szczegóły współpracy oraz ‘onboarduje” twoich kursantów!

#3

Prostota i przejrzystość

Zasady współpracy są bardzo proste, intuicyjne oraz klarowne. Wystarczy, że przedstawisz ofertę swoim kursantom, a oni zapiszą się na nasz obóz. Ty w zamian otrzymasz od nas konkretną prowizję za każdego uczestnika obozu. Reszta jest już po naszej stronie!

Nowy wymiar korzyści

współpracuj-z-nami-jpg

Nasza współpraca partnerska to kompleksowe wsparcie dla Ciebie dosłownie od A do Z. Zapewnimy Ci pomoc na każdym kroku naszej biznesowej przygody. Warunki współpracy są bardzo klarowne i proste. Wystarczy, że przedstawisz ofertę swoim klientom, a oni zapiszą się na obóz. Ty w zamian otrzymasz od nas prowizję za każdego uczestnika obozu. Reszta jest już po naszej stronie!

Ile zarobisz?

Cena obozów English Boot Camp dla klienta jest kompleksowa. Składają się się na nią opłaty za pobyt, transport*, pełną realizację programu, dodatkowe wycieczki jeżeli są przewidziane oraz ubezpieczenie. Ponadto to Ty sam decydujesz o cenie obozu dla Twoich klientów*.

Oferta

Twoi kursanci mogą wybrać z pośród kilku opcji terminów poszczególnych turnusów. Dzięki temu zwiększysz szansę, że rodzice Twoich kursantów dopasują jeden z nich do swoich planów urlopowych⤵️⤵️
współpracuj-z-nami-jpg
Jeśli moja propozycja przykuła Twoją uwagę to zapraszam Cię na kawę online, opowiem Ci o wszystkich szczegółach i omówimy zakres naszej współpracy. Kliknij TUTAJ, aby umówić się na spotkanie.